EXCLUSIVE GOLD MASK

Złota do pielęgnacji skóry używano już w starożytności. Zapobiega alergenom, podrażnieniom oraz stanom zapalnym. Złoto oczyszcza i odmładza skórę, maska spłyca zmarszczki i nadaje cerze świetlistego blasku.

REVITALIFT CAVIAR MASK

Kawior inaczej jest nazywany eliksirem młodości. Dokładnie oczyszcza cerę, zwęża pory oraz działa kojąco. Kawior, Alatonina i witamina A pomagają w regeneracji komórek skórnych, wygładzają, działają przeciwzmarszczkowo oraz ją ujędrniają. 

PEARL GLOW MASK

Ekstrakt z pereł skutecznie zapobiega procesom starzenia, minerały działają oczyszczająco i detoksyjnie. Maseczka usuwa przebarwienia i odnawia promienność skóry.

SMOOTHING NAIL MASK

Te żyjące z nami od lat mięczaki zostały niezywykle docenione i przeniesione na salony piękności. Naturalny śluz ślimaka działa przeciwzmarszczkowo, ujędrnia wygładza, a przede wszystkim nawilża.

Zabiegi wykonujemy wyłącznie w salonach w Gdańsku oraz Piasecznie.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.