Tlenoterapia hiperbaryczna jest popularną metodą dotlenienia organizmu wysoko stężonym tlenem, podawanym w atmosferze podwyższonego ciśnienia. Zabieg poprzez dotlenienie na poziomie komórkowym, zwiększa wydolność organizmu i przyśpiesza procesy regeneracyjne, przez co jest skutecznym, a zarazem naturalnym i nieinwazyjnym sposobem leczenia wielu chorób i schorzeń.
 
ZADBAJ O SWOJE ZDROWIE!
 
Dotlenia organizm na poziomie komórkowym
Spowalnia procesy starzenia
Poprawia jakość snu
Przyspiesza metabolizm
Redukuje poziom stresu
Podnosi wydolność fizyczną
Poprawia koncentrację
Polecany osobom po przebytej chorobie COVID-19


Zabiegi tlenowe w komorze hiperbarycznej polecane są dla sportowców oraz przy schorzeniach:
kardiologicznych, neurologicznych, onkologicznych, ortopedycznych, dermatologicznych i medycynie sportowej.

Osobom nieborykającym się ze schorzeniami, polecany jest w celu poprawy: odporności, jakości snu, wyglądu skóry i ogólnego samopoczucia.

Komory hiperbaryczne znajdujące się w naszych salonach to zabiegi w dużej, miękkiej komorze, w ciśnieniu 1,3 ATM. Tlen jest podawany w stężeniu 93%, poprzez jednorazową maseczkę. Urządzenie dezynfekowane jest lampą UV, po każdym kliencie.

Gwarantujemy bezpieczeństwo podczas zabiegu, a wyszkolony, certyfikowany personel, odpowiednio przeprowadzi zabieg.
 
Zabieg 60 min. – 130 zł
Karnet: Przy jednorazowym zakupie 6 wizyt, 7 w PREZENCIE

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.