Głębokie odświeżenie skóry 

Nasze rytuały to wyjątkowe zabiegi odżywcze dla ciała i duszy. Poprawiają jędrność oraz nawilżenie skóry oraz odpowiednio zrelaksują umysł.

W zależności od długości, w skład zabiegu wchodzą:

Delikatnie złuszczający peeling i odżywcza maska oraz odprężający i relaksujący masaż balijski.

Peeling doskonale oczyszcza, dotlenia i odżywia skórę. Eliminuje zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka. Dzięki użyciu kosmetyków naszej marki Thai Bali Spa, zawierających wyłącznie naturalne składniki, doskonale ją rewitalizuje. Zawarte w peelingu CYTRUSY odświeżają i odmładzają skórę. 

Organiczna maska  z cytrusami to głębokie nawilżenie dla skóry. Maska wmasowywana jest w całe ciało, a jej gruba warstwa znajduje się na skórze od 10 do 20 min., przez co zawarte w niej składniki, przenikają w głębsze warstwy skóry, głęboko ją odżywiając i nawilżając, co sprawia, że skóra staje się gładka, elastyczna i aksamitna w dotyku.

Całość zwieńczona jest masażem balijskim – głęboko relaksującym i odprężającym zabiegiem, który po oczyszczających zabiegach na ciało, powoduje błogi stan umysłu i prawdziwego relaksu.

Efekty rytuału:

  • Dodaje witalności i energii
  • Głęboko oczyszcza skórę
  • Odżywia i odmładza, dodając elastyczności

 

Dostępne opcje:

  • Zabieg 90 min.: do wyboru jest peeling lub maska oraz masaż balijski

 

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA ?
Wybierz najbliższy salon i zapoznaj się z dedykowanym cennikiem lub zarezerwuj wizytę.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.