Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Dokonanie rezerwacji jest możliwe na dwa sposoby:

Aby zarezerwować masaż dla dwóch osób należy zadzwonić do wybranego salonu.

Voucher można zakupić osobiście w dowolnym salonie w formie papierowej, płacąc gotówką na miejscu, sklepie internetowym lub online poprzez płatność przelewem. Następnie należy przesłać potwierdzenie na adres e-mail: voucher.thaibalispa@gmail.com wraz z informacją o rodzaju masażu oraz imieniem i nazwiskiem osoby, dla której ten ma być przeznaczony.

Niestety nie przedłużamy voucherów podarunkowych.

W naszej ofercie posiadamy trzy kategorie cenowe jeśli chodzi o masaże podstawowe:

  • tajski oraz pleców, ramion i głowy
  • balijski oraz dla kobiet w ciąży
  • gorącymi kamieniami i świecą zapachową


W przypadku wybrania masażu z ostatniej kategorii, można dopasować dowolny z niej lub zamienić na inny z pozostałych. I tak masaże wymienione jako drugie mogą zostać wybrane spośród nich lub wymienionych najwyżej, które są tylko i wyłącznie do wyboru w pozycji pierwszej (jeśli to cena za nie będzie opłacona).

Płatności w wybranych salonach można realizować kartą i gotówką.

Możesz wziąć prysznic lub ciepłą kąpiel, ubierz się tak, aby czuć się komfortowo i bezproblemowo rozebrać przed zabiegiem. Nie spożywaj ciężkostrawnych posiłków na 1-2 h przed masażem, ani napojów z dużą zawartością kofeiny (co wpływa na układ nerwowy, a może utrudnić osiągnięcie efektu rozluźnienia). Nie maluj się lub w pełni wykonaj demakijaż jeśli masaż obejmuje twarz zdejmij biżuterię z szyi, uszu, nadgarstków i palców by ułatwić masażyście dotarcie do tych miejsc zwiąż włosy by nie przeszkadzały Tobie oraz masażyście nie pij alkoholu, ani nie zażywaj środków odurzających przed masażem.

Bądź na bieżąco z nowościami!

Zostaw swój adres e-mail, abyśmy mogli informować Cię o specjalnych akcjach promocyjnych w Thai Bali Spa.