Masaż balijski

Przedstawiamy

Masaż balijski

Nasz bestseller, głęboko odprężający a przy tym przyjemnie relaksujący masaż całego ciała, zapewnia dobre samopoczucie, poprawę nastroju i rozluźnienie mięśni. Łączy w sobie elementy akupresury, aromaterapii, refleksologii oraz ajurwedy. Wywodząca się z Indonezji technika masażu jest uważana za jedną z najbardziej odprężających wśród masaży orientalnych. Masaż odbywa się na leżąco, z użyciem olejku.

Idealny dla:

 • Cierpiących na bezsenność
 • Prowadzących siedzący tryb życia
 • Żyjących w stresie
 • Przemęczonych i przepracowanych

Właściwości zdrowotne:

 • Poprawa krążenia krwi i limfy
 • Likwidacja stresu i napięcia
 • Poprawa jakości snu
 • Wspomaganie leczenia stanów zapalnych w organiźmie
 • Poprawa nastroju i samopoczucia
 • Wspomaganie detoksykacji organizmu
 • Łagodzenie migrenowych bólów głowy
 • Nawilżenie i pielęgnacja skóry

Autentyczne doznania dzięki terapeutkom z Azji

Masaż balijski — głębokie odprężenie ciała i umysłu

W komfortowych, luksusowych salonach Thai Bali Spa w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Piasecznie, Łomiankach, Legionowie, Wołominie i Aninie masaże ciała wykonują doświadczeni masażyści z Tajlandii, którzy precyzyjnie i z odpowiednią siłą uciskają dłońmi całe ciało. Dzięki odpowiednio głębokiemu oddziaływaniu dłońmi mogą usprawnić przepływ krwi i limfy, a tym samym wzmocnić przepływ energii.

W trakcie sesji masażysta rozciera mięśnie, ugniata je, rozciąga, ale także opukuje ciało i gładzi je. Podczas masażu balijskiego rozmasowane są głębokie partie mięśni, co stymuluje je do pracy. Podczas wykonywania pracy, masażysta prowadzi swoje ruchy z dołu do góry, w kierunku węzłów chłonnych.

Zabieg wykonywany jest przy użyciu olejków autorskich marki Thai Bali Spa. Są to organiczne, głęboko nawilżające skórę, naturalne produkty, które roznoszą przyjemny, kojący zapach. Masażom towarzyszą relaksujące dźwięki, które łagodzą zmysły i sprawiają, że odprężenie odczuwa się nie tylko w ciele, ale także można odpłynąć myślami, pogrążyć się w cudownym świecie dotyku i przyjemności.

Cena masażu balijskiego

Cena masażu balijskiego zależy od długości trwania seansu i dnia, w którym ma zostać wykonany. Dlatego zachęcamy do kontaktowania się bezpośrednio z wybranym salonem Thai Bali Spa w Warszawie lub w innych miastach oraz do umówienia się na wizytę. Polecamy także vouchery na masaże, które są znakomitymi prezentami dla bliskich i przyjaciół. Dostępne są one w wersji wirtualnej oraz w postaci eleganckich bilecików, które można podarować lub wysłać kurierem do obdarowanej osoby. Thai Bali Spa oferuje także inne masaże wschodnie: tajski, masaż gorącymi kamieniami, masaż stemplami ziołowymi czy zabiegi dla kobiet ciężarnych.

Zalety masażu balijskiego

Używanie dotyku jako elementu terapeutycznego nie jest nowością. Masaże znane są od tysięcy lat, a człowiek, który się im poddaje, odczuwa zwykle ulgę, przyjemność i może wejść w stan głębokiego odprężenia. Celem masażu balijskiego jest usprawnienie przepływu krwi oraz limfy w organizmie. To prowadzi do relaksu, ale także łagodzi bóle mięśni. Zabieg zmniejsza zmęczenie, a poprzez redukcję stresu pomaga także osobom cierpiącym z powodu bezsenności. Wspomaga też działanie układu hormonalnego i reguluje procesy przemiany materii. Zmniejsza bóle kręgosłupa, barków, karku, szyi i głowy, niwelując napięcia mięśni. Ponieważ podczas masażu balijskiego masażysta korzysta z bogatych w składniki naturalne olejków, skóra jest nawilżona i zregenerowana. Seans masażu zapewnia fizyczne i psychiczne ukojenie oraz wzmacnia energię CHI, uważaną za siłę napędową wszystkich życiowych procesów. Efektem masażu balijskiego jest stan głębokiego spokoju i zmniejszenie dolegliwości bólowych.

Głęboko relaksuje i odpręża

Masaż balijski to pradawny masaż indonezyjski, który łączy w sobie elementy akupresury, aromaterapii, refleksologii oraz ajurwendy. Sprawia, że czujesz dogłębne rozluźnienie ciała i duszy, stąd też jest to, jeden z najbardziej odprężających i odstresowujących masaży orientalnych. Podstawą jego jest głębokie oddziaływanie dłońmi. Masażysta uciska odpowiednie miejsca, co usprawnia przepływ krwi i limfy, umożliwiając swobodny przepływ energii. Tym samym doprowadzając do równowagi energetycznej w organizmie. Zabieg wykonywany jest przy użyciu olejków naszej marki – organiczne, głęboko nawilżające skórę, w czterech wspaniałych zapachach do wyboru. Idealne komponujące się z harmonijnymi dźwiękami pojawiającymi się w gabinecie, powodują, że odpływasz w krainę balijskich przyjemności, poprawiając samopoczucie jak nigdy dotąd.

Czy masaż balijski jest dla Ciebie?

Intensywny dotyk, któremu towarzyszy relaksująca muzyka i aromat olejków, jest doskonałym sposobem na odprężenie. Wskazaniem do masażu balijskiego w Thai Bali Spa są więc wszelkie stany napięcia i przewlekłego stresu. Jednak seans w gabinecie masażu sprzyja także osobom z dolegliwościami układu oddechowego. Głębokie masowanie mięśni poprawia krążenie krwi, a wraz z nią tlenu i składników odżywczych. Dlatego też z zabiegu korzystają osoby z migrenami i zaburzeniami snu, często zapadające na choroby wirusowe i bakteryjne. Masaż wspiera regenerację mięśni i stawów, jest doskonałym uzupełnieniem terapii w leczeniu kontuzji, bóli stawowych i mięśniowych. Także osoby z przesuszoną skórą skorzystają z zalet masażu balijskiego, w którym wykorzystywane są głęboko regenerujące i nawilżające olejki. Do salonów Thai Bali Spa zapraszamy osoby skarżące się na reumatyzm, walczące z cellulitem, przepracowane i chronicznie zmęczone. Z powodzeniem z zalet masażu mogą korzystać także pracownicy biurowi, dla których ciągłe siedzenie przy biurku stanowi olbrzymie obciążenie dla ciała i umysłu.

Chcesz wiedzieć o gorących ofertach?

Zostaw swój adres e-mail, abyśmy mogli informować Cię o specjalnych promocjach w Thai Bali Spa.

Bądź na bieżąco z nowościami!

Zostaw swój adres e-mail, abyśmy mogli informować Cię o specjalnych akcjach promocyjnych w Thai Bali Spa.