Przedstawiamy

Masaż olejkowy

Jest delikatny, zapewnia dawkę relaksu i wspaniale rozluźnia. Tajski masaż wykonany przy pomocy aromatycznych olejków to idealny zabieg dla każdego, kto czuje się zestresowany, zmęczony, źle sypia i potrzebuje rozluźnienia. Orientalny masaż olejkowy dostępny w salonach Thai Bali Spa jest gwarancją całkowitego relaksu!

Idealny dla:

  • Dla osób żyjących w ciągłym stresie
  • Spiętych, potrzebujących rozluźnienia
  • Lubiących delikatne masaże
  • Dla tych, którzy szybko potrzebują regeneracji sił witalnych

Właściwości zdrowotne:

  • Odczuwalna od razu poprawa samopoczucia
  • Regeneracja sił witalnych
  • Poprawa jakości snu
  • Redukcja bólu i spięcia mięśni

Autentyczne doznania dzięki terapeutkom z Azji

Masaż olejkowy - jeden z najpopularniejszych masaży w Tajlandii

Osoby, które mają ochotę na łagodniejszą formę masażu, chętnie wybierają masaż olejkowy. Zabieg wykonywany jest przy pomocy aromaterapeutycznych olejków, które pobudzają zmysły zapachem, ale także dogłębnie nawilżają i odżywiają skórę. Podczas masażu olejkami, masażystka wykorzystuje tylko naturalne kosmetyki, idealne nawet dla wrażliwej skóry. Zabieg wykonywany jest bardzo delikatnie, a dotyk rozgrzewa skórę i mięśnie oraz wspomaga proces relaksacji. Masaż rozluźniający można przeplatać innymi formami zabiegów, korzystać z niego doraźnie lub regularnie. Jest odpowiedni dla osób w każdym wieku, regeneruje ciało i uspokaja myśli.

Zapraszamy do naszych salonów!

Regularne korzystanie z masażu pozytywnie wpływa na samopoczucie. Wiedzą o tym nie tylko masażyści, ale także goście salonów masażu Thai Bali Spa. Wszystkich spragnionych chwili relaksu zapraszamy do sieci klimatycznych gabinetów, w których relaksujący masaż olejkowy wykonują specjalistki z dalekiej Tajlandii.

Rozluźnij się dzięki delikatnym doznaniom masażu olejkowego

Zbawienny wpływ na organizm mają także olejki wmasowywane w skórę. Ich składniki przyspieszają regenerację naskórka, dogłębnie odżywiają, nawilżają, sprawiają, że skóra staje się gładka, lekko zaróżowiona. Ponieważ masaż pobudza krążenie, do każdego skrawka ciała dociera krew, a wraz z nią składniki odżywcze i tlen. To także wpływa na ładniejszy wygląd skóry. Rytmiczne ruchy masażysty wywołują wyłącznie pozytywne doznania. Nie ma tutaj miejsca na dyskomfort z powodu zbyt dużego ucisku. Osoba, która korzysta z masażu, po prostu leży i całkowicie poddaje się odprężającym i rozgrzewającym zabiegom.

Dlaczego warto skorzystać z masażu olejkowego?

Tajski masaż olejkowy wywołuje uczucie odprężenia i wypoczynku. Może z powodzeniem być wykonywany wieczorem, by ułatwić zasypianie. Skorzystać z niego mogą wszyscy, ale w szczególności polecamy go osobom, które żyją w przewlekłym stresie, odczuwają silne napięcia i nie potrafią się rozluźnić. Masaż doskonale wpływa na psychikę i dodaje sił witalnych. Jest zdecydowanie formą terapii dla zapracowanych i przemęczonych. Przyniesie ukojenie, poprawi jakość snu, a także, zmniejszając napięcie mięśni, zniweluje bóle pleców, karku czy głowy.

Chcesz wiedzieć o gorących ofertach?

Zostaw swój adres e-mail, abyśmy mogli informować Cię o specjalnych promocjach w Thai Bali Spa.

Bądź na bieżąco z nowościami!

Zostaw swój adres e-mail, abyśmy mogli informować Cię o specjalnych akcjach promocyjnych w Thai Bali Spa.