Przedstawiamy

Masaż pleców, ramion i głowy

Masaż pleców, obejmujący także głowę i ramiona, pomaga skutecznie pozbyć się dolegliwości towarzyszących osobom prowadzącym siedzący tryb życia. Dzięki odpowiednim ruchom masażystki, pozbędziesz się napięcia mięśniowego i dyskomfortu odczuwalnego w obrębie karku, barków i kręgosłupa.
Poza fizycznymi korzyściami, masaż ten przynosi również ulgę na poziomie psychicznym, pomagając zredukować stres i poprawić nastrój.

Idealny dla:

 • Prowadzących siedzący tryb życia
 • Cierpiących na bóle pleców, karku lub głowy
 • Mających mało ruchu
 • Cierpiących na chroniczne zmęczenie
 • Uprawiających sport

Właściwości zdrowotne:

 • Redukcja bólu
 • Niwelowanie spięcia mięśni
 • Poprawa krążenia krwi i limfy
 • Poprawa jakości snu
 • Wspomaganie prawidłowej postawy i elastyczności ciała
 • Wzrost energii i witalności
 • Wspomaganie układu odpornościowego

Autentyczne doznania dzięki terapeutkom z Azji

Masaż pleców, ramion i głowy - jak działa?

Umiejętne masowanie ma korzystny wpływ na funkcjonowanie organizmu. Zmniejsza bóle mięśniowe, bóle głowy i relaksuje. Nie inaczej jest w przypadku kompleksowego masażu pleców, ramion i głowy, kiedy masażysta w odpowiedni sposób rozmasowuje mięśnie i naciska napięte miejsca w ciele klienta.

Jak przygotować się do masażu?

Połączenie techniki relaksacyjnej i akupresury, rozmasowywania, a także uciskania punktów na ciele, znacząco zmniejsza bóle mięśni, napięcia, redukuje skutki długotrwałego stresu, niweluje bóle głowy i dodaje pozytywnej energii. Można więc przyjąć, że masaż pleców, ramion i głowy jest zabiegiem odpowiednim dla większości osób dorosłych. Do naszych salonów masażu Thai Bali Spa przychodzą klienci, którzy prowadzą mało aktywny fizycznie tryb życia, za to dużo czasu spędzają w pracy siedzącej – często przed komputerem, są zestresowani i przemęczeni. Warto zarezerwować godzinę na tego typu masaż, jeśli cierpisz na bezsenność, brakuje Ci życiowej energii, skarżysz się na częste bóle pleców lub po prostu chcesz spróbować nieinwazyjnego, przeprowadzonego w przytulnym salonie zabiegu, który przynosi ulgę ciału i umysłowi.

Kiedy warto skorzystać z tego masażu?

Przed przyjściem na masaż kręgosłupa, głowy i ramion, warto umówić się na wizytę telefonicznie lub osobiście. Może się bowiem okazać, że chętnych na tego typu zabieg jest sporo. Rezerwacja w salonie to pewność, że wybranego dnia i o ustalonej godzinie można będzie skorzystać z masażu pleców, ramion i głowy. Nie trzeba jednak w żaden specjalny sposób przygotowywać się do zabiegu. Nie jest również konieczne posiadanie specjalnego stroju. Przed masażem przeprowadzana jest wstępna rozmowa, podczas której można dowiedzieć się, jak będzie wyglądał masaż. W trakcie zabiegu najlepiej mieć na sobie luźne ubranie, które nie krępuje ruchów i nie utrudnia wykonywania niektórych pozycji. Przede wszystkim jednak należy położyć się na macie i poddać dotykowi masażysty, który stosuje wypracowane metody rozluźnienia pleców, ramion i barków zarówno uciskając ciało, jak również opukując je, dotykając i rozmasowując. Masażowi poddawane są plecy, ramiona, barki, klatka piersiowa, ręce i głowa.

Chcesz wiedzieć o gorących ofertach?

Zostaw swój adres e-mail, abyśmy mogli informować Cię o specjalnych promocjach w Thai Bali Spa.

Bądź na bieżąco z nowościami!

Zostaw swój adres e-mail, abyśmy mogli informować Cię o specjalnych akcjach promocyjnych w Thai Bali Spa.