Przedstawiamy

Masaż tajski

Masaż tajski to prawdziwa symfonia zmysłów, która dostarcza intensywnych doznań. Ta technika masażu, której historia sięga ponad 2000 lat, jest jednym z najbardziej cenionych rodzajów masażu na świecie. Łączy w sobie elementy jogi, stretchingu, akupresury oraz japońskiego masażu Shiatsu, tworząc unikalną harmonię dla ciała i umysłu. Wypracowane przez wieki techniki masowania przynoszą natychmiastowe korzyści, które zauważysz już po pierwszej sesji.

Idealny dla:

 • Poszukujących głębokiego rozluźnienia i rozciągnięcia ciała
 • Korzystających z siłowni i uprawiających sport
 • Pragnących skutecznej regeneracji
 • Potrzebujących ulgi dla obciążonych mięśni
 • Lubiących intensywne doznania
 • Pragnących odzyskać energię i witalność

Właściwości zdrowotne:

 • Poprawa krążenia krwi i limfy
 • Zmniejszenie bólu i napięcia pleców oraz karku
 • Zwiększenie zakresu rozciągnięcia mięśni i więzadeł
 • Poprawa ruchomości stawów
 • Wzmocnienie energii CHI
 • Ulga w zmęczeniu psychicznym i fizycznym
 • Zmniejszenie napięciowego bólu głowy i migreny

Autentyczne doznania dzięki terapeutkom z Azji

Na czym polega masaż tajski?

Masaż tajski jest dosyć intensywny, wykonywany bez użycia olejków. Osoba masowana ma na sobie specjalnie przygotowany strój, który nie krępuje ruchów. Masażysta używa swoich dłoni, łokci, stóp i rąk, wprowadzając ciało w głębszy stan odprężenia. Podczas masażu tajskiego zachowujesz aktywność, zmieniasz pozycję, współpracujesz z masażystą. Jednak cały czas odczuwasz przyjemność, zarówno fizyczną, jak i psychiczną.

Korzyści wynikające z masażu tajskiego

Regularne korzystanie z masażu tajskiego podnosi kondycję psychiczną i fizyczną. Poprawia samopoczucie, wycisza i prowadzi do osiągnięcia wewnętrznej harmonii. Masaż tajski aktywuje wszystkie mięśnie, większa elastyczność stawów. Poprzez odprężenie ciała i umysłu niweluje tak popularne dolegliwości, jak bóle pleców, zwłaszcza w odcinku krzyżowym, bóle karku i ramion na podłożu emocjonalnym. Także bóle migrenowe głowy będą pojawiać się rzadziej, jeśli ich przyczyną jest stres, bezsenność i ciągłe napinanie mięśni. Głębokie masowanie sprzyja usuwaniu toksyn z organizmu, co ma swoje odbicie w wyglądzie skóry. Zmniejsza się widoczność cellulitu, łatwiej zrzucić zbędne kilogramy. Poprawia się także odporność organizmu na choroby, zwłaszcza sezonowe, wirusowe i bakteryjne. Z masażu tajskiego korzystają także osoby regularnie uprawiające sport i odczuwające bóle mięśni po treningu albo po kontuzjach. Masaż skutecznie łagodzi bóle stawów, przykurcze mięśni i przykurcze ścięgien. Przez kilkadziesiąt godzin można oddać się całkowicie działaniu prozdrowotnego dotyku. Relaksacyjne właściwości masażu tajskiego bywają pomocne w leczeniu depresji i zaburzeń emocjonalnych.

Dla miłośników intensywnych doznań

Masaż tajski to jeden z najstarszych masaży na całym świecie. Znany jest już od ponad 2 tysięcy lat. Technika masażu tajskiego masażu łączy w sobie elementy charakterystyczne dla jogi, strechingu, akupresury oraz japońskiego masażu Shiatsu. Masaż tajski jest dosyć intensywny, wykonywany bez użycia olejków w specjalnie przygotowanym stroju, niekrępującym ruchów, który otrzymasz w naszym salonie. Masażysta będzie używał swoich dłoni, łokci, stóp i rąk, wprowadzając Twoje ciało w głębszy stan odprężenia. Regularne korzystanie z masażu tajskiego poprawia kondycję psychiczną i fizyczną. Poprawia samopoczucie, wycisza i potrafi doprowadzić do osiągnięcia wewnętrznej harmonii.

Masaż tajski - opinie

Wielu dotychczasowych klientów Thai Bali Spa regularnie wraca na zabiegi masażu tajskiego. Według ich opinii masaże wykonane przez profesjonalistów z Tajlandii faktycznie przynoszą ukojenie ciału i zmniejszają napięcia psychiczne. Klasyczny masaż tajski odpowiedni jest dla większości osób dorosłych. Przeciwwskazań jest niewiele i należą do nich przede wszystkim poważne zaburzenia zdrowotne czy aktualna infekcja z towarzyszącą jej gorączką.

Chcesz wiedzieć o gorących ofertach?

Zostaw swój adres e-mail, abyśmy mogli informować Cię o specjalnych promocjach w Thai Bali Spa.

Bądź na bieżąco z nowościami!

Zostaw swój adres e-mail, abyśmy mogli informować Cię o specjalnych akcjach promocyjnych w Thai Bali Spa.