Thai Bali Spa

Konstancin-Jeziorna

Zapraszamy do Thai Bali Spa w Konstancinie-Jeziornie, malowniczym uzdrowisku położonym nieopodal Warszawy, słynącym z pięknych willi i zabytkowej architektury. Lokalizacja oferuje bogate tereny zielone, tężnie solankowe oraz liczne parki, które umożliwiają relaksujący wypoczynek w otoczeniu przyrody. Salon znajduje się przy ul. Piłsudskiego 3a .

Adres

ul. Piłsudskiego 3a
05-510 Konstancin-Jeziorna

Godziny otwarcia

Poniedziałek – niedziela: 11:00 – 21:00
Masaże wykonywane są do godziny 22.

Informacja

Thai Bali Spa Konstancin-Jeziorna

Masz ochotę na moment relaksu, chwile ukojenia i oderwania się od codziennych trosk? Jeśli mieszkasz w Konstancinie lub okolicy, zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu masażu tajskiego w Konstancinie-Jeziornie, gdzie możesz skorzystać z masaży orientalnych i usług SPA.

W Thai Bali SPA zabiegi wykonywane są wyłącznie przez certyfikowane masażystki, które mają dużą wiedzę na temat fizjonomii i zdobyły fachowe umiejętności w sztuce masażu orientalnego.

Masaż Konstancin-Jeziorna

Na masaże tajskie w Konstancinie-Jeziornej zapraszamy osoby dorosłe, które odczuwają dolegliwości mięśniowo szkieletowe, odczuwają przewlekły stres i napięcie, a także sportowców i osoby aktywne fizycznie, zwłaszcza w ramach regeneracji po intensywnym treningu lub zawodach. Masaż orientalny może przynieść także wiele korzyści osobom z problemami z krążeniem i ze złym samopoczuciem psychicznym.

Masaże orientalne i spa w Konstancinie-Jeziornie

Masaż tajski jest najczęściej wybieranym zabiegiem w naszym salonie. Przenosi w świat odprężenia i harmonii, a wykonujemy go zgodnie z tradycyjnymi zaleceniami. Zabieg obejmuje akupresurę, rozciąganie i manipulację ciałem, działa na poziomie fizycznym, energetycznym i emocjonalnym. Pomaga złagodzić napięcie mięśniowe, poprawia elastyczność ciała i przywraca wewnętrzną równowagę.

W naszym salonie proponujemy również inne rodzaje zabiegów SPA, takie jak masaże gorącymi kamieniami, ziołowe stemple czy delikatne zabiegi dla kobiet w ciąży.

Masaże wykonywane wyłącznie przez certyfikowane masażystki

Nasi masażyści mają wieloletnie doświadczenie w sztuce masażu orientalnego. Przeszli specjalistyczne szkolenia i posiadają certyfikaty potwierdzające ich kwalifikacje. Ich wiedza i umiejętności są niezastąpione, a klienci naszego salonu masażu w Konstancinie-Jeziornej czują się bezpiecznie oraz oceniają masaże jako przyjemne doświadczenie.

Terapia masażami orientalnymi

Terapia masażem orientalnym to sprawdzony sposób na osiągnięcie stanu relaksu i odprężenia. Dzięki starannie dobranym technikom masażu ciało jest wolne od napięć i stresu, a umysł znajduje wewnętrzną równowagę i harmonię. To wyjątkowe doświadczenie związane z intensywnym dotykiem, ale także zapachami i muzyką, pozwala oderwać się od codziennych trosk i cieszyć się chwilą pełną relaksu.

Zapraszamy do salonu w Konstancinie-Jeziornie!

Zapraszamy do naszego salonu masażu tajskiego w Konstancinie-Jeziornie, w którym nasi doświadczeni masażyści zrelaksują Twój umysł i ciało, ale także przyczynią się do poprawy Twojego zdrowia i samopoczucia. Oddaj się w ich ręce i ciesz się chwilą dla siebie.

Serdecznie zapraszamy!

Bądź na bieżąco z nowościami!

Zostaw swój adres e-mail, abyśmy mogli informować Cię o specjalnych akcjach promocyjnych w Thai Bali Spa.