Thai Bali Spa

Nowy Świat

Z wielką radością zapraszamy Was do naszego salonu Thai Bali Spa przy ulicy Nowy Świat 42 w Warszawie! Położony w jednej z najbardziej znanych i eleganckich ulic stolicy, nasz salon oferuje wyjątkowe doświadczenie relaksu w samym sercu miasta. Przez cały pierwszy miesiąc od otwarcia oferujemy -40% na wszystkie masaże i vouchery w tym punkcie!

Nowy Świat, słynący z żywiołowej atmosfery, stylowych butików i kawiarni, teraz stanie się także miejscem, gdzie możecie zanurzyć się w spokojny świat Thai Bali Spa. Nasz salon został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu i relaksu, łącząc w sobie orientalną estetykę z nowoczesnymi udogodnieniami.

Adres

Nowy świat 42
00-363 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek – niedziela: 11:00 – 21:00
Masaże wykonywane są do godziny 22.

Informacja

W salonie istnieje możliwość zakupu bonów podarunkowych na dowolny masaż oraz naturalne kosmetyki Thai Bali Spa, w skład linii wchodzą: olejki, świece do masażu oraz peelingi. Wszystko w 4 wyjątkowych zapachach: świeżych cytrusów, zielonej herbaty, energetycznego grejpfruta i soczystego mango.

Jednak naszym głównym celem jest zapewnienie niezapomnianego doświadczenia relaksacyjnego. Sprawdź, dlaczego Thai Bali Spa Nowy Świat to wyjątkowe miejsce.

Serdecznie zapraszamy!

Bądź na bieżąco z nowościami!

Zostaw swój adres e-mail, abyśmy mogli informować Cię o specjalnych akcjach promocyjnych w Thai Bali Spa.