Thai Bali Spa

Wola

Z radością prezentujemy nasz salon Thai Bali Spa przy ulicy Jana Kazimierza 35. Znajdujący się w sercu historycznej i pełnej życia dzielnicy Wola, ten salon jest prawdziwą enklawą spokoju i relaksu wśród miejskiego zgiełku. Ulica Jana Kazimierza, znana z urokliwych kamienic i zielonych zakątków, stanowi idealne tło dla naszej propozycji odprężenia i odnowy.
W jego klimatycznym wnętrzu odnajdziesz intymne jednoosobowe pokoje oraz dwuosobowe gabinety dla par.

Adres

ul. Jana Kazimierza 35
01-248 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek – niedziela: 11:00 – 21:00
Masaże wykonywane są do godziny 22.

Informacja

Thai Bali Spa Wola

Salon Thai Bali Spa, położony przy ulicy Jana Kazimierza 35 na warszawskiej Woli, zaprojektowany został tak, by każdy gość czuł się komfortowo. Zadbaliśmy o wyjątkową przestrzeń do relaksu, w której każdy detal został starannie przemyślany. 

Nasze klimatyczne wnętrza, od recepcji, po jednoosobowe i dwuosobowe gabinety masażu tworzą przyjemne otoczenie. To tutaj wykonujemy profesjonalne masaże orientalne: masaż balijski, tajski i wiele innych zabiegów przynoszących ukojenie spiętym mięśniom i bolącym stawom. 

Profesjonalny gabinet z certyfikowanymi masażystami

W Thai Bali Spa Wola zatrudniamy jedynie certyfikowanych masażystów pochodzących z Tajlandii, dlatego każdy masaż jest autentycznym doświadczeniem. Dzięki umiejętnościom i wiedzy masażystów każda sesja jest relaksująca, komfortowa i bezpieczna dla zdrowia. 

Masaż tajski w Warszawie

Położenie salonu Thai Bali Spa w sercu dzielnicy Wola sprawia, że jest on dostępny dla mieszkańców Warszawy i osób, którzy przyjechali do stolicy na chwilę. W salonie masażu tajskiego można oderwać się od zgiełku miasta, wyciszyć, nabrać sił do codziennej pracy i wypełniania obowiązków. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju oraz dla par, które chcą razem wziąć udział w relaksującym seansie. 

Serdecznie zapraszamy!

Bądź na bieżąco z nowościami!

Zostaw swój adres e-mail, abyśmy mogli informować Cię o specjalnych akcjach promocyjnych w Thai Bali Spa.