Thai Bali Spa

Żoliborz

Masaż jest drogą do uwolnienia napięć, zredukowania bólu mięśni i stawów. To sposób na to, by miło spędzić czas, zadbać o swoją kondycję fizyczną i psychiczną. Świadomość, jak bardzo kondycja ta jest ważna w życiu codziennym, wzrasta, dlatego coraz więcej osób szuka godnego polecenia salonu masażu. 

Thai Bali Spa Żoliborz to kolejne miejsce na mapie Warszawy, w którym troszczymy się o gości, oferując masaże tajskie, balijskie i inne, a także nasze własne, aromatyczne i głęboko nawilżające kosmetyki. Jeśli mieszkasz w Warszawie lub odwiedzasz stolicę, zapraszamy do gabinetu przy ul. Powązkowskiej 9. 

Adres

ul. Powązkowska 9
(wjazd od ul. Kaliny Jędrusik 7)
01-797 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek – niedziela: 11:00 – 21:00
Masaże wykonywane są do godziny 22.

Informacja

Nasz żoliborski salon masażu otoczony jest nową zabudową osiedla Artystyczny Żoliborz. Okoliczne kawiarnie, restauracje i lodziarnie idealnie wpisują się w krajobraz przyjaznej mieszkańcom dzielnicy i przyciągają miłośników spędzania leniwych popołudni lub relaksujących weekendów.

Masaże tajskie i balijskie — pełen profesjonalizm obsługi

W salonie Thai Bali Spa Żoliborz możesz cieszyć się masażami tajskimi i balijskimi wykonywanymi przez profesjonalistów. Możesz także zapisać się na masaż gorącymi kamieniami. Zrelaksuj się i odpręż pod wpływem wprawnych dłoni terapeutów, zapomnij o stresie i napięciu dnia codziennego.

W salonie masz także możliwość zakupu bonów podarunkowych na dowolny masaż oraz naturalnych kosmetyków Thai Bali Spa. W skład naszej autorskiej linii wchodzą: olejki, świece do masażu oraz peelingi w czterech zapachach do wyboru: świeżych cytrusów, zielonej herbaty, energetycznego grejpfruta i soczystego mango.

Dobra lokalizacja i dojazd

Salon Thai Bali Spa znajduje się w dogodnej lokalizacji, idealnej zarówno dla mieszkańców Żoliborza, jak i osób spoza tej dzielnicy. Podziemne, płatne miejsca parkingowe, do których wjazd znajduje się od strony ul. Kaliny Jędrusik 7, sprawiają, że nie musisz rezygnować z auta, jeśli tego nie chcesz. Podróż do Thai Bali Spa Żoliborz jest zawsze komfortowa. 

Serdecznie zapraszamy!

Bądź na bieżąco z nowościami!

Zostaw swój adres e-mail, abyśmy mogli informować Cię o specjalnych akcjach promocyjnych w Thai Bali Spa.