Thai Bali Spa

CH Koneser

Centrum Praskie Koneser to unikalne miejsce na mapie stolicy, które łączy w sobie tradycję z nowoczesnością. To tutaj, wśród zabytkowych budynków dawnej fabryki wódki, powstał nasz salon. Koneser to miejsce pełne życia, kultury i sztuki, które przyciąga zarówno mieszkańców Warszawy, jak i turystów.

Dostępne jest miejsce parkingowe.

Adres

Białostocka 22
03-742 Warszawa

Godziny otwarcia

Poniedziałek – niedziela: 11:00 – 21:00
Masaże wykonywane są do godziny 22.

Informacja

Nasz salon w Koneserze to oaza spokoju i relaksu w samym sercu tętniącej życiem Pragi. To miejsce, gdzie możesz na chwilę zapomnieć o zgiełku miasta i poświęcić czas tylko dla siebie. Zapraszamy do odwiedzenia nas w tej wyjątkowej lokalizacji i doświadczenia niezapomnianych chwil relaksu w Thai Bali Spa.

Dostępne rodzaje masażu

Nasza oferta masaży w Centrum Praskim Koneser w Warszawie jest niezwykle różnorodna. Od masażu stóp, przez masowanie całego ciała, aż do masażu głowy.

Tajski masaż

Pozwól naszym wykwalifikowanym masażystom zapewnić sobie orientalne doświadczenie. Ten masaż, niezwykle rozciągający i intensywny, pomoże Ci uwolnić napięcie i przywrócić równowagę energetyczną.

Balijski masaż

Przenieś się na egzotyczną wyspę Bali, doświadczając masażu, który łączy w sobie głęboki relaks z aromaterapią. Oleje eteryczne, których zapach unosi się w gabinecie i delikatne ruchy terapeuty sprawią, że zapomnisz o stresie.

Masaż pleców, ramion i głowy

Jeśli potrzebujesz błyskawicznej ulgi w bólu i chcesz zmniejszyć napięcie w okolicach pleców, ramion i głowy, ten masaż jest dla Ciebie. Nasz doświadczony masażysta koncentruje się na tych problematycznych obszarach.

Masaż gorącymi kamieniami

Rozgrzane kamienie zostaną umieszczone na Twoim ciele, aby złagodzić napięcie mięśni i przywrócić harmonię wewnętrzną. Ciepło kamieni pomoże Ci się zrelaksować i odprężyć na głębokim poziomie.

Serdecznie zapraszamy!

Bądź na bieżąco z nowościami!

Zostaw swój adres e-mail, abyśmy mogli informować Cię o specjalnych akcjach promocyjnych w Thai Bali Spa.