Przedstawiamy

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami to terapia ciepła, która przenika głęboko w Twoje ciało, przyspieszając przepływ krwi i promując samouzdrawianie. Podgrzewane kamienie umieszczane na kluczowych punktach ciała stymulują przepływ energii i rozluźniają napięte mięśnie. To nie tylko odpręża i tonizuje ciało, ale także odstresowuje umysł, tworząc poczucie głębokiego spokoju. Odkryj moc gorących kamieni i doświadcz, jak ten starożytny rytuał przynosi ulgę Twojemu ciału i umysłowi.

Idealny dla:

 • Poszukujących głębokiego relaksu i odstresowania
 • Potrzebujących poprawić krążenie oraz przyspieszyć regenerację mięśni
 • Chcących zniwelować napięcie i poprawić elastyczność ciała
 • Szukających naturalnych metod łagodzenia bólu lub dyskomfortu
 • Pragnących poprawić jakość snu

Właściwości zdrowotne:

 • Likwidacja napięcia mięśniowego
 • Łagodzenie bólu po kontuzjach
 • Poprawa jakości snu
 • Detoksykacja organizmu
 • Nawilżenie i odżywienie skóry
 • Wzrost poziomu endorfin
 • Stymulacja układu limfatycznego

Autentyczne doznania dzięki terapeutkom z Azji

Masaż gorącymi kamieniami - czym jest?

Masaż gorącymi kamieniami ma swoje korzenie w starożytnych Chinach i Indiach. W tych kulturach do dzisiaj wierzy się w jedność ducha z ciałem i dąży do harmonii w przepływie energii. Ciepłe kamienie wpływają na punkty energetyczne, a ten typ rozluźniającego masażu jest starszy od akupunktury. Podgrzane kamienie układane są i przesuwane w odpowiedni sposób, by odblokować czakry, a tym samym zniwelować problemy ze zdrowiem fizycznym oraz psychicznym, zmniejszyć uczucie zmęczenia i dodać ciału energii. Podczas masażu wykorzystuje się kamienie bazaltowe, marmurowe, czasami wulkaniczne. Muszą mieć one odpowiedni, obły kształt i powinny być gładkie, przyjemne w dotyku. Masażysta najpierw rozgrzewa kamienie do temperatury około 50 stopni Celsjusza w specjalnej kuchence lub w garnku. Po osuszeniu kamienie są natłuszczane, by miały odpowiedni poślizg na skórze, a po zabiegu myje się je w wodzie z solą morską.

Komu polecamy zabieg masażu gorącymi kamieniami?

Masaż ciepłymi kamieniami doskonale wpływa na samopoczucie osób z zaburzeniami krążenia krwi. Działa pobudzająco na układ krwionośny, przyspieszając puls, rozszerzając naczynia krwionośne, poprawiając pracę serca. Jest więc odpowiedni dla tych osób, które cały czas czują się senne, nie mają energii do życia, skarżą się na zimne dłonie i stopy. Z masażu mogą skorzystać także te osoby, które szybko odczuwają podenerwowanie, nie śpią dobrze, odczuwają chroniczny smutek. Masaż polecany jest również przy takich problemach, jak bóle kręgosłupa, szyi, bóle stawów, a nawet zaparcia czy obniżenie odporności organizmu. Zabieg z użyciem gorących kamieni doskonale regeneruje po urazach ortopedycznych, przy rwach kulszowych. Wskazany jest także u osób, które przeszły udar, mają wzmożone napięcie mięśniowe i choroby reumatyczne.

Przeciwskazania do masażu gorącymi kamieniami

Chociaż masaż kamieniami jest maksymalnie bezpieczny, zawsze istnieje pewna grupa osób, która nie mogą z niego skorzystać. Przeciwskazaniem do zabiegu jest choroba zakaźna, aktywny nowotwór czy zakrzepowe zapalenie żył. Z zabiegu nie możesz skorzystać również wtedy, gdy cierpisz na wadę serca, nadciśnienie tętnicze lub inne schorzenia kardiologiczne. Przeciwwskazaniem są problemy skórne, cukrzyca, ciąża, a także aktualnie przechodzona infekcja z gorączką i stanem zapalnym organizmu, stawów, kości lub ścięgien. Jeśli Twoja skóra jest bardzo delikatna lub wrażliwa na działanie ciepła, także lepiej zrezygnować z masażu albo wybrać inny zabieg, na przykład masowanie olejkiem albo stemplami ziołowymi.

Chcesz wiedzieć o gorących ofertach?

Zostaw swój adres e-mail, abyśmy mogli informować Cię o specjalnych promocjach w Thai Bali Spa.

Bądź na bieżąco z nowościami!

Zostaw swój adres e-mail, abyśmy mogli informować Cię o specjalnych akcjach promocyjnych w Thai Bali Spa.