Przedstawiamy

Masaż stóp – refleksologia

Refleksologia to starożytna technika uzdrawiania, która pobudza ponad 7000 zakończeń nerwowych ukrytych w stopach. Poprzez precyzyjne naciski, uwalniamy zablokowane ścieżki energetyczne, co z kolei optymalizuje przepływ energii CHI do narządów skorelowanych z konkretnymi punktami na stopach. Ten masaż nie tylko przynosi ulgę zmęczonym nogom, ale także harmonizuje krążenie energii w całym ciele, wpływając na ogólne samopoczucie…

Idealny dla:

  • Zmagających się z problemami ze snem
  • Doświadczających trudności z układem trawiennym
  • Prowadzących siedzący lub stojący tryb życia

Właściwości zdrowotne:

  • Łagodzenie napięcia i stresu
  • Pomoc w łagodzeniu bólów migrenowych
  • Stymulacja krążenia krwi, wspomagająca ogólną kondycję organizmu
  • Wspieranie prawidłowego funkcjonowania metabolizmu

Autentyczne doznania dzięki terapeutkom z Azji

Ukojenie na wiele dolegliwości

Podczas masażu stóp, masażystka znajduje blokady energetyczne w Twoim ciele, następnie uciska receptory i stymuluje meridiany. W ten sposób przywraca właściwy przepływ energii i prowadzi do odzyskania równowagi psychofizycznej. Refleksologia określa, które punkty odpowiadają poszczególnym narządom ciała. Poprzez stymulację receptorów, które znajdują się na stopach, organizm może sam się wyregulować i uleczyć, a przy tym masaż prowadzi do głębokiego odprężenia i poprawy samopoczucia.

Refleksologia - dla kogo jest taki zabieg?

Z refleksologii stóp może skorzystać każda zdrowa osoba. W szczególności jednak, do odwiedzenia wybranego salonu masażu Thai Bali Spa, zachęcamy osoby cierpiące na depresję, odczuwające permanentny stres i skarżące się na migreny. Refleksologia zalecana jest także osobom z problemami z krążeniem lub ciśnieniem oraz kobietom chcącym zajść w ciążę. Na zabieg masażu stóp mogą zgłosić się także pacjenci z chorobami układu pokarmowego, alergiami i innymi schorzeniami, które są powiązane z zaburzeniem homeostazy organizmu. Ponieważ zabieg trwa około godziny, warto zarezerwować sobie odpowiednią ilość czasu na wizytę w profesjonalnym salonie masażu. Zabieg refleksologii, wykonywany w salonach masażu orientalnego Thai Bali Spa, jest masażem leczniczym stóp. Wywodzi się z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i przynosi ulgę w bezsenności, stresie oraz wspomaga pracę układu krążenia, wątroby, jelit i nerek. Jest metodą leczenia ciała i łagodzenia negatywnych nastrojów.

Chcesz wiedzieć o gorących ofertach?

Zostaw swój adres e-mail, abyśmy mogli informować Cię o specjalnych promocjach w Thai Bali Spa.

Bądź na bieżąco z nowościami!

Zostaw swój adres e-mail, abyśmy mogli informować Cię o specjalnych akcjach promocyjnych w Thai Bali Spa.