Thai Bali Spa

Kraków Grodzka

Największy salon Thai Bali Spa w Krakowie, w pełni oddający magię tego pięknego miasta i starokrakowskiego stylu. Wnętrza salonu zdobią cegły, a gabinety do masażu znajdują się w podziemiach zabytkowej kamienicy, co z pewnością dodaje wizycie atrakcyjności i czyni ją niezapomnianym przeżyciem. W tych historycznych murach, gdzie przeszłość spotyka się z teraźniejszością, możesz zanurzyć się w głęboki relaks, odnajdując równowagę między ciałem a umysłem.

Adres

ul. Grodzka 31
31-001 Kraków

Godziny otwarcia

Poniedziałek – niedziela: 11:00 – 21:00
Masaże wykonywane są do godziny 22.

Informacja

Ulica Grodzka w Krakowie to jedna z najważniejszych arterii tego historycznego miasta. Położona w samym sercu Krakowa Grodzka zachwyca swoją architekturą z licznymi kamienicami o bogatej historii. To magiczne miejsce, gdzie przeszłość i teraźniejszość splatają się w jedno, tworząc wyjątkową atmosferę.

Położona na Rynku Głównym lokalizacja pozwala na zwiedzanie pięknych okolic Zamku Królewskiego na Wawelu oraz wizytę w najlepszych restauracjach w mieście. Możesz więc połączyć wizytę w salonie masażu Thai Bali Spa Kraków Grodzka ze zwiedzaniem miasta albo przyjść na masaż po pracy.

Wybierz masaż w Thai Bali Spa Kraków Grodzka

Thai Bali Spa Kraków Grodzka to miejsce, gdzie magiczna atmosfera Krakowa łączy się z tradycją masażu tajskiego i balijskiego. Nasza sieć salonów masażu oferuje najwyższej jakości masaże orientalne. Zapraszamy Cię na niezapomniane doświadczenie relaksacyjne. Zatroszczymy się o Twoje ciało i umysł. Przyjdź i poczuj magię Thai Bali Spa w samym sercu Krakowa!

Masaże – tajski i balijski w sercu Krakowa

W naszym salonie masażu w Krakowie przy ulicy Grodzkiej oferujemy masaże, które przynoszą ukojenie zmysłom i ciału, między innymi masaż gorącymi kamieniami, aromatyczną świecą, masaż głowy, ramion i pleców. Przede wszystkim jednak czerpiemy z orientalnej tradycji masaży, proponując masaż tajski i balijski.

Masaż tajski w Krakowie

Nasz wykwalifikowany personel przeniesie Cię do krainy tajskiego relaksu. Masaż ten łączy zabieg rozciągania ciała, uciskania i manipulacji ciałem. Pomaga złagodzić napięcie mięśniowe i przywraca harmonię energii życiowej.

Masaż balijski w Krakowie

Pozwól sobie na chwilę odprężenia dzięki delikatnym ruchom terapeuty. Masaż balijski to połączenie relaksu i aromaterapii, które przynoszą błogi spokój.

Tajemnicza Grodzka: masaże i relaks dla dwojga w Thai Bali Spa Kraków

Odwiedź salon Thai Bali Spa w Krakowie przy ulicy Grodzkiej i przekonaj się, że masaż może stać się nie tylko doskonałym sposobem na relaks, ale także wyjątkowym prezentem dla bliskiej osoby. Jeśli szukasz wyjątkowego podarunku, możesz zakupić voucher na masaże i wręczyć go w prezencie. Masaż to idealny sposób na ucieczkę od codziennego zgiełku i celebrowanie chwil spokoju w magicznym Krakowie.

Serdecznie zapraszamy!

Bądź na bieżąco z nowościami!

Zostaw swój adres e-mail, abyśmy mogli informować Cię o specjalnych akcjach promocyjnych w Thai Bali Spa.