Masaż świecą aromatyczną koi zmysły i ciało. Unoszące się w gabinecie zapachy, pochodzące z olejków eterycznych podgrzewanych płomieniem świecy, natychmiast odprężają. Odżywczy, ciepły, naturalny wosk i dotyk masażysty pogłębiają efekt relaksu.

Masaż przynosi ulgę napiętym mięśniom i pozwala całkowicie się odprężyć. To bezpieczny zabieg dla każdego, kto czuje się przytłoczony codziennością.

Masaż świecą aromatyczną — dla kogo będzie odpowiedni?

Specjalne świece do masażu są wykonane z naturalnych olejków oraz wosku pszczelego. Rozpuszczony wosk jest przyjemnie ciepły, umożliwia komfortowe masowanie skóry, a wchłaniając się, nasyca ją witaminami, dobroczynnymi kwasami tłuszczowymi, składnikami nawilżającymi oraz zapobiega utracie wody z naskórka. Jest więc odpowiedni dla osób, które chcą poprawić kondycję skóry, zwłaszcza w okresie od jesieni do wiosny, kiedy często bywa ona przesuszona.

To także masaż dla osób spiętych, zestresowanych, skłonnych do zamartwiania się i bezsenności. Dzisiaj właściwie trudno znaleźć kogoś, kto nie odczuwa napięcia w ciele i nie narzeka na obniżone samopoczucie, dlatego każdy może wypróbować masażu ze świecą aromatyczną.

masaż świecą aromatyczną

Masaż świecą aromatyczną — przebieg

Pobudzający zmysły zapach, który unosi się w gabinecie masażu, pochodzi bezpośrednio ze świecy. Ta, po rozpaleniu, topnieje, a ciepły, olejkowy wosk nadaje się do wsmarowywania w skórę. Nie parzy, nie zasycha na skórze, ale tworzy przyjemną, nawilżającą i odżywczą warstwę oraz sprzyja zachowaniu odpowiedniego nawilżenia ciała. Co więcej, w olejkach stosowanych w świecach aromatycznych do masażu znajdują się antyoksydanty, które skutecznie zapobiegają starzeniu się skóry.

Masaż świecą aromatyczną zaczyna się od tego, że wosk jest topiony, a następnie masażysta rozsmarowuje go delikatnie po całym ciele. Podczas zabiegu stosowane są różne techniki masażu relaksacyjnego: rozsmarowywanie, minimalne uciskanie, rozcieranie napiętych mięśni.

Podczas całej ceremonii wyraźnie wyczuwalny jest zapach, jest też przyjemnie ciepło, co dodatkowo wpływa korzystnie na nastrój.

Moc zapachów świec — masaż z aromaterapią

Połączenie masażu z aromaterapią przynosi podwójne korzyści – dla ciała i dla umysłu.

Z jednej strony skóra staje się głęboko nawilżona, gładka, sprężysta, odżywiona. Jest chroniona przed wysuszaniem, a wolne rodniki są zneutralizowane. Po regularnych zabiegach można też zauważyć, że zmniejszyła się widoczność cellulitu.

Dzięki zabiegom zmniejsza się napięcie mięśni, dlatego też efektem masażu ze świecą aromatyczną mogą być rzadsze bóle głowy i kręgosłupa.

Olejki używane w masażu mają wyraźne, ale kojące zmysły zapachy, powodujące głębokie odprężenie, poprawę samopoczucia, przypływ energii i sił witalnych.

Masaż świecą aromatyczną — cennik

Ile kosztuje masaż świecą? Dużo zależy od lokalizacji salonu, doświadczenia masażysty i jakości świec, z których korzysta. W Thai Bali Spa, sieci salonów masażu orientalnego, cena za masaż świecą aromatyczną zaczyna się od 120 zł za godzinę seansu. Cennik masażu świecą aromatyczną uwzględnia zabiegi godzinne i dłuższe oraz zabiegi w weekendy i dni powszednie, kiedy cena masażu jest nieco niższa.

Salony Thai Bali Spa znajdują się w różnych punktach Warszawy – na Nowym Świcie, przy ul. Grzybowskiej, na Żoliborzu i Bielanach. Na masaż świecą można wybrać się także w Krakowie, Gdańsku, Piasecznie, Łomiankach, Legionowie, Wołominie i Aninie.

Dla kogo?

  • Dla spiętych i zestresowanych
  • Dla osób chcących poprawić kondycję swojej skóry

 

Efekty:

  • Redukcja zmęczenia
  • Redukcja stresu
  • Neutralizacja wolnych rodników
  • Głębokie i długotrwałe nawilżenie skóry
  • Redukcja cellulit
  • Odżywienie tkanek
  • Widoczna poprawa samopoczucia
  • Zniwelowanie spiętych mięśni
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA ?
Wybierz najbliższy salon i zapoznaj się z dedykowanym cennikiem lub zarezerwuj wizytę.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.